Ford heeft een video vrijgegeven van de nieuwe Focus Electric. Anders dan andere autovideos, want hierin wordt het bouwproces in de Ford-fabriek te Michigan op de voet gevolgd.
De Focus Electric wordt aangedreven door een elektromotor met 125 pk en 245 Nm aan koppel. Daarmee is een topsnelheid van 136 km/u mogelijk. De stroom wordt geleverd door een 23 kWh lithium-ion accupakket, die -zoals in de video is te zien- achter de achterbank wordt gemonteerd. De actieradius zal rond de 160 kilometer liggen. Omgerekend zal de elektrische Focus iets minder dan 30.000 euro kosten In Amerika. In 2013 komt de auto naar Europa
Bekijk de video op Autojunk.nl.

Onlangs maakte Ford bekend dat de Focus Electric zijn opwachting als safetycar zou maken. Inmiddels...

Op 25 april zal de elektrische Focus zijn debuut maken in de racewereld. De auto wordt dan door For...

Ford is enige tijd geleden begonnen met het bouwen van de eerste lading Focus Electrics. En de eers...

Ford heeft met de Focus Electric de aanval ingezet op misschien wel zijn grootste concurrent: de Ni...
06-01-2012 om 11:20
Wat een ongelofelijk duffe video…
Anyway, je ziet goed dat ze de bestaande Focus gewoon hebben aangepast en hem niet vanaf nieuw hebben ontworpen. Zo zie je dus dat ze de lader in stoppen in de plaats waar normaal de uitlaat zat.
Heel efficient omspringen met gewicht en ruimte doen ze dus nog niet in deze auto.