Voor Texel staan 20 oplaadpunten voor elektrische auto’s op de agenda. Bij het voltooien van de aanleg wordt het Waddeneiland ineen klap recordhouder oplaadpunten per vierkante kilometer.
Op vrijdag 14 september zullen een aantal wethouders op Texel samen met Stichting E-laad de komst van de 19 laadpalen voor elektrische auto’s op Texel vieren. Volgens de gemeente is een schoon Texel de ambitie voor 2020, en daar horen faciliteiten voor EV’s bij. Drie van de 19 palen zullen morgen tijdens de tocht officieel worden onthuld. En daarnaast is er op deze plaatsen de mogelijkheid om gratis elektrische proefritjes te maken.
Momenteel rijden er al meer dan 20 elektrische auto’s op Texel. Ze zijn overigens niet het enige Waddeneiland dat inzet op schoon vervoer. Schiermonnikoog heeft onlangs een order geplaatst bij BYD voor zes elektrische bussen.
Foto-cc: d_vdm

De beste 25% PHEV rijders laden gemiddeld 42x per maand thuis op, en halen daarmee nagenoeg de verb...

Na gezamenlijk meerdere dagen tests te hebben uitgevoerd zijn de ingenieurs van General Motors en B...

Bestuurders van elektrische auto’s in België profiteren vanaf heden van het grootste netwerk v...

De combinatie Nuon/Heijmans gaat vanaf juni 2013 tweehonderd openbare oplaadpunten voor elektrisch ...
13-09-2012 om 14:54
Een EV komt daar natuurlijk geweldig uit! De afstanden zijn vaak erg kort, want tja, groot is het niet
Ik vind het ook goed bij het imago van de eilanden passen.