De goedkoopste auto ter wereld is in Nederland goedgekeurd en heeft een kenteken en is dus daarmee erkend als echte “auto”. De Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW) heeft de Tata Nano van stichting Blij dat ik Rij goedgekeurd op basis van de veiligheidseisen voor een individuele toelating.
De goedkoopste auto ter wereld bereikt daarmee een nieuwe mijlpaal, hoewel de verkopen in thuisland India toh iets tegenvallen. Benno Nekeman, van Blij dat ik Rij: “We hebben de Tata Nano naar Nederland gehaald om te testen hoe die zich zou houden en of we in Europa ook het woord ‘auto” er aan mochten verbinden. Dat blijkt dus zo te zijn. Het is nu onze mascotte voor voordelig autorijden, daar waar Blij dat ik Rij o.a. voor staat”.
Na import zijn er enkele modificaties aangebracht om de toelating mogelijk te maken. De 35 pk sterke auto is vooralsnog niet te bestellen in Nederland.

De in 2008 gelanceerde Nano van het Indiase Tata lijkt in het thuisland te gaan floppen. Topman en ...

Het zit tijdelijk niet mee voor de Indiase producent van de kleine stadsauto. De Tata Nano, recente...

De budget-auto die met veel bombarie in 2008 werd gelanceerd door het Indiase Tata heeft een aantal...

Tesla-eigenaren mogen gezien worden als de voorlopers van de elektrische revolutie. Iets waar ze zi...