green-event-city-racing

City Racing Rotterdam krijgt groene invloeden

 

Home

Aanstaande zondag 26 augustus gaat de City Racing Rotterdam wederom van start, een autosportevent dat nou niet bepaald bekend staat als een uithangbord van alternatieve manieren van aandrijvingen. Dit jaar komt hier echter verandering in met een speciale Green Zone, waar aandacht is voor ‘groene’ voertuigen.

Eric te Riele van Greensource Company organiseert de Green Zone waar dit weekend onder meer geproefd kan worden aan een Tesla Roadster, Renault Twizy, de elektrische MIA en een skateboard dat op elektrokracht een topsnelheid van 32 km/u haalt.

Tegenover RTV Rijnmond zegt Te Riele dat ‘verduurzaming’ van City Racing Rotterdam erg belangrijk is. “Deze manier van vervoeren wordt steeds populairder.” Toch is bijvoorbeeld electrisch rijden niet de enige oplossing. “Want voertuigen die rijden op diesel en benzine worden óók steeds zuiniger.”

Bekijk hier een videoverslag van de Green Zone.

Voor de doorgewinterde petrolheads zijn er Formule 1-demonstraties van Nico Rosberg (Petronas Mercedes F1) en Giedo van der Garde (Caterham).

Door | 24-08-2012 | 9:18 Meer lezen over: , ,

Vorige artikel:
Volgende artikel:

 
reactie(s)
Log in